kardinad roomakardinad ja rooma kardinad külgkardinad tekstiilkardinad paneelkardinad siidistuudio siid, toorsiid ja täissiid. naturaalsiid disain õmblemine kardinapuud . paneelkardinad kardinasiinid kardina öösid ja öösimine, rulood ribakardinad. paneelkardinad siiditrükk, kardinasüsteemid ja kardinad"
Roomakardinad
Paneelkardinad
Külgkardinad ja tüllid
- Öösidega kardinad
Siiditrükk ja disain
Kardinapuud, siinid ja tross-süsteemid
Ribakardinad ja rulood
Kodutekstiilid, padjad, voodikatted
Oü Estonian Fashion Design
Asume Abakhan Fabrics kaupluses
Pärnu mnt 69, Tallinn
E-R 11-18 | L 11-16
Tel: 56 659 590
siidistuudio@gmail.com
siidistuudio/facebook.com
kardinad.net
ÖÖSIDEGA KARDINAD JA ÖÖSID

Ühtlase vahega korrapäraselt moodustuvad voldid annavad kardinatele korrektse mulje. Öösitava ülaääre tugevdame spetsiaalse liimipaelaga, mis kuuma auruga töödeldes muutub läbipaistvaks ja jäigaks paelaks. Sellisele servale saab kinnitada nii metall- kui plastikööse ning ka rõngaga krokodillklambreid. Neid kardinaid saab valmistada kõikvõimalikest kangastest ja sobitada erinevatele kardinapuudele või tross-süsteemidele.

Ööse on võmalik tellida metallist ja plastikust. Metallööside väikseim siseläbimõõt on 1,5 cm ja maksimum on 4,5 cm. Värvidest on pakkuda matt-toonides kuld, vask, messing, tumemessing. Hõbedat saab valida läikivat, matti, heledat ja tumedat. Plastikööside siseläbimõõt on 3,5 cm. Kangaga sobitada saab neid laias värvivalikus valgest mustani. Uudisena on meil pakkuda öösid värvitust läbipaistvast plastist.