kardinad roomakardinad ja rooma kardinad külgkardinad tekstiilkardinad paneelkardinad siidistuudio siid, toorsiid ja täissiid. naturaalsiid disain õmblemine kardinapuud . paneelkardinad kardinasiinid kardina öösid ja öösimine, rulood ribakardinad. paneelkardinad siiditrükk, kardinasüsteemid ja kardinad"
Roomakardinad
Paneelkardinad
Külgkardinad ja tüllid
Öösidega kardinad
- Siiditrükk ja disain
Kardinapuud, siinid ja tross-süsteemid
Ribakardinad ja rulood
Kodutekstiilid, padjad, voodikatted
Oü Estonian Fashion Design
Asume Abakhan Fabrics kaupluses
Pärnu mnt 69, Tallinn
E-R 11-18 | L 11-16
Tel: 56 659 590
siidistuudio@gmail.com
siidistuudio/facebook.com
kardinad.net
SIID JA DISAIN KANGAD

Siid on materjal, milles väljendub unikaalne harmoonia värvi ja tekstiili vahel. Valgus liigub, muutub ja vaheldub ruumis ja nõnda mängleb kaasa ka siidkardin. Vahetuvate värvitoonide, läigete ja tekstuuri kooslus elavdab ruumi ja mõjutab igaühe meeli. Siidkardinatega saame luua interjööris hubast ja luksuslikku klassikalist stiili või siis hoopis moodsat ja tasapinnalist minimalismi. Toorsiid oma robustsuses sobitub aga looduslähedase savikrohv-, vana palk- või kiviseintega. Siidkardinate täidlane sära ja pehmed läiked sulavad ühte ja lummavad täies hiilguses kus iganes neid ka päike ei kuldaks.

Meie eesmärgiks on mõjutada inimese emotsioone. Mis võiks olla inspireerivam, kui luua kootöös disaineriga enda koju kordumatuid ja omanäolisi tekstiile või seinakatteid. Läbi selle te mitte ainult ei vali kangaid või mustreid vaid elustiili. Kas tulemus on eksklusiivne või mänguline? See on peen liit oskustest ja kunstist ning koostööst, see on alati uus ja kordumatu disain.