kardinad roomakardinad ja rooma kardinad külgkardinad tekstiilkardinad paneelkardinad siidistuudio siid, toorsiid ja täissiid. naturaalsiid disain õmblemine kardinapuud . paneelkardinad kardinasiinid kardina öösid ja öösimine, rulood ribakardinad. paneelkardinad siiditrükk, kardinasüsteemid ja kardinad"
Roomakardinad
- Paneelkardinad
Külgkardinad ja tüllid
Öösidega kardinad
Siiditrükk ja disain
Kardinapuud, siinid ja tross-süsteemid
Ribakardinad ja rulood
Kodutekstiilid, padjad, voodikatted
Oü Estonian Fashion Design
Asume Abakhan Fabrics kaupluses
Pärnu mnt 69, Tallinn
E-R 11-18 | L 11-16
Tel: 56 659 590
siidistuudio@gmail.com
siidistuudio/facebook.com
kardinad.net
PANEELKARDINAD JA PANEELKARDINASÜSTEEMID

Paneelkardinate minimalistlik vorm annab võimaluse kombineerida läbipaistvaid ja pimendavaid kangaid, sobitada kokku erinevaid värve ja mustreid. Neid kardinaid õmmeldakse maast-laeni umbes 60-80cm laiuste paanidena, mille allääres kasutatakse raskuslatti. Pika ja kitsa vormiga kardinad aitavad väiksemas ruumis tekitada kõrgete lagede efekti. Paneelidega võib lisaks akna katmisele ka ruume poolitada või klaasseinu teksiiliga hubasemaks ja põnevamaks muuta.

Paneelkardina süsteemid jagunevad 3-4-5 reaga siinideks (- siini ridade arv on võrdne maksimaalselt üksteise taha suunatavate paneelide arvuga) ning liigutamis mehhanismi järgi - kinniseksprofiiliks (- paneelid liiguvad kettmehanismiga) ja lahtiseksprofiiliks (- paneelid on juhtvarrastega liigutatavad).

Kinniseprofiili puhul määratakse kardina kindel kinni-lahti liikumise skeem ja paneelid avanevad alati samas järjestuses.

Lahtiseprofiiliga saab igat paneeli juhtvardaga vabalt valitud suunas liigutada, mis võimaldab igapäevaselt luua aina uusi kombinatsioone.